Złota Rybka

  • Żłobek 
  • Przedszkole
  • Godziny otwarcia: 6:30 - 18:00

Zapisy

Kontakt

  • Centrum Edukacji i Zabawy
    "Złota Rybka"
  • ul. Zacisze 7a (za InterMarche )
    Zielona Góra (Przedszkole -Żłobek)
  • ul.Przyleśna 2 (obok Tobi) Zielona Góra (Żłobek)

Żłobek i Przedszkole "Złota Rybka"
zapewni najwyższej jakości opiekę
nad Twoim dzieckiem. Wykwalifikowana, sympatyczna kadra
zadba o prawidłowy rozwój Twojego malucha.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Więcej...

O NAS

Centrum Edukacji i Zabawy "Złota Rybka" to Niepubliczne Przedszkole oraz Żłobek tworzone przez ludzi z pasją, dla których praca z dziećmi jest czymś więcej niż obowiązkiem. Nauka przez zabawę przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów - to nasz sposób na ciekawe zajęcia dla maluchów.

Taniec, śpiew, zajęcia plastyczne, rytmiczno muzyczne - a to tylko część tego, co nasze Centrum przygotowało dla Waszych pociech :)

Centrum Edukacji i Zabawy ZŁOTA RYBKA -Przedszkole i Żłobek ul.Zacisze 7a - mieści się w dużym, nowoczesnym budynku o powierzchni całkowitej ponad 600 m2. Żłobek zajmuje parter budynku o powierzchni 250 m2 z 3 przestronnymi salami,dużą szatnią oraz miejscem na wózki dziecięce . "Złota Rybka" mieści się  blisko centrum miasta z dogodnym dojazdem i parkingiem na 40 samochodów przeznaczonym tylko dla naszych klientów. Dla naszych milusińskich przygotowano duży, ogrodzony plac zabaw o powierzchni 350m2. Mamy świadomość, że każde dziecko jest inne i rozwija się we własnym tempie, dlatego staramy się zapewnić takie warunki, aby zaspokoić ich indywidualne potrzeby wczesnej edukacji.Lokal z zewnątrz jak i każda z sal jest monitorowana.

Nasz drugi żłobek na ul.Przyleśnej to kameralny budynek przygotowany dla 25 dzieci położony w bliskim sąsiedztwie lasu.Na powierzchni ponad 150m 2 znajdują się 2 sale ,szatnia oraz przystosowane dla dzieci toalety.Przed budynkiem żłobka jest przestronny utwardzony parking dla samochodów.Dla naszych milusińskich przygotowano ogrodzony plac zabaw z bezpośrednim bezkolizyjnym wyjściem z sal.Przed wejściem do budynku jest podjazd dla wózków a w środku miejsce na przechowywanie ich.Sale zabaw są monitorowane.

. ,

BEZPIECZEŃSTWO

Rodzinna atmosfera w naszych placówkach to nie wszystko. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla dzieci, ale także dla Państwa bezpieczeństwo, najwyższa jakość zarówno usług, jak i wyposażenia samej Złotej Rybki. Dlatego zadbaliśmy aby wszystkie zabawki, wykładziny, materiały edukacyjne, oraz posiłki posiadały niezbędne atesty, były najwyższej jakości, całkowicie bezpieczne i stworzone z myślą o Państwa dzieciach. Przedszkola oraz Żłobki posiadają wymagane odbiory sanepidu oraz straży pożarnej oraz są zarejestrowane w odpowiednich urzędach.

Wszystkie nasze przedszkola i żłobki są regularnie ozonowane.Ozonowanie pomieszczeń sterylizuje i dezynfekuje atmosferę w nich panującą. Ozonowanie pozwala na usunięcie z powietrza i przedmiotów znajdujących się wewnątrz pomieszczenia, groźnych dla zdrowia bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni czy alergenów takich jak roztocza.

 

Pragniemy, aby "Złota Rybka" była bezpiecznym miejscem, gdzie dzieci będą radosne i twórcze. Ciepła i radosna atmosfera, uśmiechnięty, życzliwy i wykwalifikowany personel wspierają dzieci w ich rozwoju.